חברת דנהם בוש ישראל

רפקול גרופ מתמחה בייצור מערכות קירור ומיזוג, ומתן פתרונות חדשניים ויעילים מתחום המיזוג וקירור האוויר.

אנו בחברת דנהם בוש ישראל מספקים ללקוחותינו את מערכות הקירור המתקדמות ביותר בעלי הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, כך שיתאימו בצורה מלאה לצרכים ולמטרות של כל אחד ואחד מהם. חברתנו מייבאת את פתרונות המיזוג של היצרנים הטובים ביותר בתחום לישראל לא רק עבור בתים פרטיים אלא גם עבור חברות, ארגונים, מפעלים ומוסדות ציבוריים.

עובדים באופן ירוק:

מערכות הקירור של חברת דנהם בוש חסכוניות מאוד באנרגיה, דבר שעוזר לצמצם את צריכת החשמל של בתים פרטיים ומקומות עבודה. כך גם ניתן לקרר כהלכה את המבנה, גם לחסוך בכסף וגם לשמור על כדור הארץ. מערכות הקירור של דנהם בוש לא רק חסכוניות יותר אלא גם יעילות יותר ביחס למערכות מיזוג אחרות.

מערכות המיזוג של חברת דנהם בוש ישראל הן מהאיכות הטובה ביותר. אם אתם עדיין עובדים עם מערכות מיזוג וקירור מהדור הישן זה הזמן להתקדם הלאה עם מערכות קירור מעולות של הדור הבא. רמת ביצוע מוקפדת של כל מערכת הופכת אותה לנוחה ביותר מבין המערכות האחרות שקיימות היום בשוק ועוזרת להצעיד אתכם קדימה – אל תוך המאה העשרים ואחת.

בין מוצרינו:

חברת דנהם בוש ישראל – רפקול גרופ מציעה ללקוחותינו להנות ממגוון מתקני קירור לתעשייה, בתי קירור, יחידות קירור מים, מגחסים בורגיים לחיסכון בצריכת אנרגיה ועוד מגוון פתרונות קירור מתקדמים לצרכים שונים. חברת דנהם בוש עוזרת לכם לשמור על המערכות הנמצאות ברשותכם ומציעה שירותי אחזקה מתקדמים עבור מערכות קירור ומיזוג.

חברת דנהם בוש ישראל היא שלוחה של חברת דנהם בוש העולמית, החלוצה בייצור המדחס הבורגי למערכות קירור ומיזוג אוויר. החברה מספקת מערכות קירור למגוון רחב של מקומות בכל רחבי העולם וביניהם בתי חולים, שדות תעופה, מפעלים פטרוכימיים ומגוון מקומות נוספים שלא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר.

חברת דנהם בוש ישראל מתייחבת לאיכות, לאמינות ולמקצועיות, ללא תחרות.

חברת דנהם בוש ישראל מתייחבת לאיכות, לאמינות ולמקצועיות, ללא תחרות.
בין לקוחותינו: