במדינה חמה כמו מדינת ישראל- חייבים לחשוב תמיד על אמצעים שיסייעו במיזוג וצינון חללים. עם זאת, לאור ההתחממות הגלובלית שהיא בעיה מרכזית, כמו גם ההוצאה הכספית ההולכת ותופחת על מזגנים מסוגים שונים- יש היום יותר מתמיד צורך לחשוב על התקנת מערכות קירור חלופיות שישיגו את אותה תוצאה, אך בעלות נמוכה נמוכה יותר ותוך פגיעה מינימאלית באיכות הסביבה וחסכון מאקסימלי באנרגיה. אנו בדנהם בוש מציעים לכם מבחר צ'ילרים מיוחדים – צ'ילר למים איכותי לקירור ושמירה על טמפרטורה סבירה של המים במערכות המיזוג, וכן צ'ילר למכירה מיידית לכלל לקוחותינו.

 

מערכת של צ'ילרים היא מערכת סגורה אשר מקררת את המים לטמפרטורה נמוכה. המים האלו מועברים ומסוחררים באמצעות מערכת של צינורות ומשאבות לכל חלקי הבניין וכך הם מגיעים לכל חלל וחדר אשר זקוקים למיזוג . ישנם כמה סוגי מדחסים לצ'ילרים והנפוצים הם מדחסים בוכנתיים ומדחסים צנטרפוגליים עם כנפונים משתנים. המיכל הגדול אשר תופס את מרבית שטחם הצ'ילרים הוא מחליף חום שבחלל שלו מוזרמים המים המיועדים לקירור . בתוך מיכל גדול זה מצויים צינורות של גז קר אשר מקררים את המים מבלי לגעת בהם או להתערבב איתם (בדיוק כפי שהגז הקר לא מתערבב עם האוויר במזגן הביתי). בחללים קטנים יותר מצויה יחידת מפוח, ובחללים גדולים יש יחידות טיפול באוויר.באמצעותן ניתן להפעיל או לכבות את המערכת או גם לווסת את הטמפרטורה (במקרה של בית מלון למשל). מערכת קירור על ידי צ'ילרים מיועדת במיוחד לבתי מלון, למשרדים, לבתי חולים, למרפאות ולבנינים עם מספר גבוה של חללים הדורשים מיזוג. זה היתרון הגדול של צ'ילרים- ההתאמה לבניינים בעלי חדרים רבים.

 

יתרונות הקירור באמצעות מערכת צ'ילרים:

 

ראשית, מדובר מתקן קומפקטי וחסכוני מבחינת מקום: היא מותקנת באופן פנימי ואינה פוגמת באסתטיות החלל. מערכת צ'ילרים ידועה כבעלת רמת אמינות מרבית והיא בעלת אורך חיים ארוך ביותר- כ15-20 שנים. בנוסף, התקנת מערכת צ'ילרים מסייעתבשמירת ערך הנכס והיא גורם משמעותי בהערכת נכסים בקרב מתווכים ואנשי נדל"ן. המערכת כמעט ואינה דורשת אחזקה ולכן ההוצאות לאחר ההתקנה נמוכות בצורה משמעותית מכל מערכת מיזוג אחרת, שכן יש שימוש בפחות חשמל לעומת שיטת מיזוג על ידי מזגנים מפוצלים או מזגן מיני מרכזי.

בין לקוחותינו: